فراموشی

دیروقتی است که فراموشی عادتم شده است. آنقدر تمرین فراموشی کردم، که دیگر کمتر چیزی را به یاد می‌آورم. حالا همه چیز از یادم می‌رود.

همه چی از یاد آدم میره، مگه یادش که همیشه یادشه.

/ 7 نظر / 3 بازدید
جمالو

پس چیزای مهمو بذار تو "یادت"

م.ر.گ.

هی ... پسر ... مراقب خودت باش تا یه دفعه خودتو فراموش نکنی ... این روزها من هم به درد فراموشی دچار شدم ... جوری که کم کم دارم واسه خودم نگران می شم ... شاد باشی

چه عجب از این طرفا خیلی وقته چیزی ننوشتی

philo-katas

حنیف جون... فراموشی منجر به تنهایی ناشی از فرارت از عمران و ابادانی به فلسفه واره ای دخترونه, تکرار مکرر زنجه موره های حامله ی مذکریه که فریاد از سر درد زایمانش فقط هزاران رنج تکراریو از اعماق سطح سطحی افکار پریشان وش الوده به موریانه های مجازی بیرون می کشه... عزیزم ناراحت نشی... فکر کنم فلسفه ی تو تای تانیث داره... همینه دیگه, وقتی مهندسا میرن فلسفه می بینن, حشرشون می زنه بالا فقط برای همون تای تانیث... نگو داداش ... نگو این حرفارو خوش نگاتیو... راستی دو سه تا سمساری سراغ دارم ادرسشونو بهت می دم برو یه سری بزن, تراوشات عتیقتو به پشیزی بفروش به خریدارترین کهنه فروش... افاضات دون مردانه ی تو - بنا بر قاعده ی فهم اشیا با اضداد- منو یاد ابر مردی میندازه که گرچه تنها و کم مخاطبه, اما پتک به دست, نیش خندی به خدایان می زنه, خون سبز پریانو میمکه وافسانه ای می سازه حقیقی تر از هر واقعیتی... فلسفش تای تانیث نداره, بلکه الت مردانگی حجیمی داره که به هیچ مادینگی رحم نمی کنه... یک پادمادینه... یک مرد... یک ابر مرد....... دوست ندار تو, دوست واره ی سابق.. یه خورده فکر کنی یادت میاد

شادی

از یک منظر روان‌کاوانه انسان چیزی رو بی‌دلیل فراموش نمی‌کنه. چیزهایی که فراموش‌ می‌کنیم مهم‌تر از چیزهایی است که به یاد داریم.

بهارنارنج

یک دفعه از ان دوبار ملاقات توی دانشگاه تهران بود .با عباس آمده بودم دانشکده فنی . تو رو یادم مانده با حسین عمادی نامی بود و سارا که از دامن مادرش روسری درست کرده بود . زیاد فکر نکن خودم می گم . زهرا خواهر اباس هستم .