فراخوان مسابقه دانشجويی داستان کوتاه

 

توجه                                                                                      توجه

 

نشريه دانشجویی  (( بیل و کلنگ )) و جامعه فرهنگی دانشگاه تهران  با حمايت بنياد جمالزاده برگزار می کنند :<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 

نخستين جشنواره دانشجويی داستان کوتاه يادواره محمد علی جمالزاده

 

 

همايش بررسی نثر معاصر همراه با مسابقه دانشجويی داستان کوتاه

 

شرایط مسابقه :

 

 

- شرکت کنندگان باید دانشجو  باشند .

 

- ذکر نام واقعی نویسنده ،آدرس و شماره تماس ، نام دانشگاه و رشته ، شماره دانشجویی ،     ( آدرس وب و پست الکترونیک در صورت امکان ) ضروری است .

 

- هر شرکت کننده می تواند حداکثر سه داستان از خود را در مسابقه شرکت دهد .

 

- موضوع داستان ها  آزاد می باشند .

 

- داستان ارسالی حداکثر چهار هزار کلمه باشند .

 

- نويسندگاني كه در اين مسابقه شركت مي‌كنند، لازم است توجه فرمايند كه تا تعيينبرندگان و نيز انتخاب داستان‌ها براي انتشار در مجموعه‌ آثار برگزيده، از درج اينداستان‌ها در كتاب‌ها و نشريات  خودداري فرمايند .

 

- شرکت در مسابقه به منزله موافقت نویسنده با چاپ داستان ها  در مجموعه آثار برگزیده      ( به صورت کتاب یا نشریه )  می باشد .

 

- مهلت ارسال آثار تا ساعت 8 صبح روز  دوشنبه یکم دی ماه می باشد .

 

- داستان ها به صورت تایپ شده  با فرمت  word xp یا 2000 و فونت Times New Roman و سایز 12  با یکی از دو راه زیر ارسال شوند :

  1) از طریق سایت جشنواره www.jamalzadeh.cjb.net  يا به آدرس های  dastankootah@yahoo.com  يا dastankootah@hotmail.com فرستاده شوند .( آدرس سايت متعاقبا اعلام خواهد شد )   

 

  2) به صورت پرینت شده در صندوق نشریه بیل و کلنگ  ( دانشکده فنی دانشگاه تهران – پردیس مرکزی – جنب باجه تلفن ) قرار داده شوند .

 

- قضاوت آثار در دو مرحله صورت می گیرد :

1) بررسی دانشجویی که شامل نظارت بر نحوه اجرای قوانین مسابقه توسط شرکت  کنندگان  و بررسی موضوعی می باشد .

2) قضاوت نهایی که توط جمعی از نویسندگان و منتقدان برجسته معاصر صورت می گیرد .

 

اسامی گروه داوران متعاقبا اعلام خواهد شد .

 

 

/ 33 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بوتيمار

سلام دوست خوب و قديمی * مگه اينکه خبری بشه و بنويسيد* من از اونجاييکه خيلی وقت پيشا مدام مياومدم و شما نمی نوشتيد فکر کدم ديگه دوست نداريد باشيد برا همين متاسفانه لينک شکا رو پاک کردم* ممنون از اينکهخبر داديد * به بچه ها هم ميگم* پايدارباشيد

مهدی پسرت

بابا کجايی؟؟؟؟؟

asal

/.درود... بسيار مسرور خواهم شد تا در اين رقابت شرکت جويم پاينده باشيد...آرمانتان حقيقی

علي اكبر كرماني

سلام دوست من متاسفانه من دانشجو نيستم و سنم از اين حرف ها گذشته . ولی باز هم سرمی زنم . اميد وارم کارهای دوستان را جايی نشان بدهی. باز هم ممنون که قابل دانستی

نژم

درود بر شما... از ارائه چنين اطلاعاتی در قبال افراد علاقمند به ابرازی در مکانی موجه/ سپاسگزاريم... پيروز باشی عزيز...ياحق

hamide

سلام.خيلي عاليهههههههههه.

mehdi

خيلی عاليه!!! سری به من بزن بابايی!!!!!!!!!!!!

حامد

به حنيف عزيز........بعد از يک ماه دوباره صفحه کليد را برای نوشتن داستان زندگی لمس می کنم. می دانی حنيف بعضی وقت ها احساس می کنم که همه کارهايی که دارم انجام می دهم بيهوده است. يک شلوغی کاذب که اگر برداشته شود می توام خيلی راحت تر فکر کنم.کمی راهنمايی ......... بيا ه خانه من...... يک ساله بودن را من هم تجربه کردم در اين ماهی که گذشت.

حنيف

من نمی دونم اينجا چه خبره ؟ چرا من هر چی می نويسم تو وبلاگم نمی ياد ؟؟؟